Kontakt

Aleksandr Miina

Äriarhitekt, Partner
alex@lean.ee
+372 52 699 10

in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Roman Zahharov

Arendusjuht, Partner
roman@lean.ee
+372 58 188 040

in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Roger Allas

Müük, Äriarendus
roger@lean.ee
in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Dmitri Durmanenko

Konsultant
dmitri@lean.ee
in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Siim Sims

Konsultant
siim@lean.ee
in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Jana Kravtsenko

Juhiabi
jana@lean.ee
in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Dingji Liu

Konsultant, Partner
dingji.liu@lean.sh.cn
in-64
facebook-logo-in-circular-button-outlined-social-symbol

Kai Lauri

Vjatseslav Koop

Priit Pihlakas

Diana Revjako

Digitalization Expert

Otsime uut meeskonnaliiget

Me kasvame kiiresti ja vaadates tulevikku soovime laiendada oma tugevat meeskonda. Kui oled tegelenud selliste põhimõtete ja tööriistadega, nagu 2c8, OEE, Kaizen, SMED jne, ning kui sa jagad meie visiooni, siis saada e-mail aadressile alex@lean.ee ja meie võtame sinuga ühendust.

Juriidiline isik

Lean OÜ

Arve aadressile: invoice@lean.ee

Registrikood: 12773138

KMKR nr: EE101771018

Aadress: Narva mnt. 7B, 5. korrus, ruum 505, 10117, Tallinn, Estonia

Pank: SWEDBANK AS

SWIFT: HABAEE2X

IBAN: EE322200221065716587